Izdalītais serveris, VPS, VDS, hostings Vācijā, Holandē
Ieiet panelī
EUR | USD

Kompānija Coretek

NSOMNIA NETWORKS LP – prečzīme Coretek, coretek.lv mājaslapa

Kompānija bija nodibināta 2007. gadā ar nolūku sniegt Vācijā un Nīderlandē izdalīto hostinga serveru kvalitatīvus pakalpojumus (Serverside.su mūsu vecais nosaukums pirms rebrendinga 2010. gadā). Pamatideja ir sadarbības vieglums un augsts klientu apkalpošanas līmenis.

Necenšoties paspēt visos cenu segmentos, mēs varam atļaut izvēlēties labāko mūsu klientiem. 2013. gada sākumā mēs atjaunojām visas serveru iekārtas un tagad Jums ir pieejamas jaunas pasaules vadošo ražotāju – HP, DELL, IBM, CISCO, JUNIPER – modeļu virknes.

Visi hostinga un VPS risinājumi darbojas ar jaudām un ražīgām sistēmām ar lielu resursu krājumu un mērogošanas iespēju, kad ir nepieciešams. Kvalitatīvās serveru iekārtas ļauj pievērst vairāk laika klientu aktuālām problēmām, nevis iekārtu nomaiņai un remontam.

Izcelto serveru individuālo konfigurāciju sagatavošana un korporatīvā līmeņa uzdevumu risinājums – parastas tehniķu darbdienas. Tādu pasūtījumu piegādes laiks no 24 stundām līdz 7 biznesa dienām.

Mēs atzīstam par labāku individuālo pieeju katram klientam un viņa uzdevumiem. Mēs augsti vērtējam savu reputāciju, kura veidojās 6 mūsu darba gadu laikā.

Šajā laikā mums pievienojās tūkstošiem klientu, kuri veiksmīgi ved biznesu internetā. Un mēs esam priecīgi, ka nevis vienkārši pārdodam hostingu, bet patiešām palīdzam sarežģīto uzdevumu risināšanā.

Mūsu klienti zina, ka no droša un stabila partnera ir atkarīgs viņu veiksmīgums, tāpēc klienti izvēlas Coretek.

TIER1, TIER2

EU FRA-10, EU AMS-1, EU AMS-11, EU AMS-12
Visdrošākie datu centri Eiropā: ugunsgrēka likvidācijas sistēma, ugunsizturīgās sienas, daudzlīmeņu novērošanas sistēma, piekļuves līmeņi.
 
Peering: AMS-IX, DE-CIX, LINX, BNIX, Netnod, NL-IX, Espanix, SwissIX, ECIX, FranceIX, PLIX, BIX, MIX, VIX, NIX, LU-CIX, InterLAN, SIX, DIX, NIX1
 
ISO 27001:2005 NEN 7510
ISO 9001:2008 quality management systems
NEN 3140; 1010; 50110 low voltage protection
Borg Class 4 building and electronic safety

Oficiālais partneris LeaseWeb

Atbalsts Strādā diennakts laikā
Atbalsts
Strādā diennakts laikā
Pieejams IPv4 un IPv6
Kanāls tīklā
Pieejams IPv4 un IPv6
Iekārtas
Iekārtas
Jaunas un mūsdienīgas